Botiga d'impressió digital al carrer Castillejos
Centre copisteria Castillejos - interior
Entrada a la copisteria del carrer Castillejos

Gràfic Centre Castillejos

Horari d'obertura

Dilluns a divendres

10:00h - 13:00h

16:30h- 19:00h

Dissabtes

Tancat

Les nostres maquines d'impressió

Copisteria a Sagrada Família

Benvingut al nostre centre d'impressió-copisteria al barri de la Sagrada Família , a Barcelona. Aquí sempre trobaràs al nostre equip disposat a donar solució a totes les teves necessitats d'impressió gràfica digital i offset. Donem servei tant a particulars amb petits projectes com a empreses amb altes demandes i grans comandes.

Vine i explica'ns la teva idea o el que necessites per dur-la a terme. El nostre equip professional t'ajudarà a donar forma al teu projecte, sempre amb uns acabats excel·lents i un ràpid temps de lliurament , ideal per a comandes urgents o al moment.
ens trobem entre l'Hospital de Sant Pau i la Sagrada Família , concretament al carrer Castillejos 329. en una ubicació immillorable i cèntrica. Som un centre d'impressió recurrent, on els nostres clients s'alegren sempre de tornar: Tant estudiants universitaris que venen a imprimir els seus apunts i tesis com oficines que ens encarreguen grans projectes, tots confien en els nostres serveis, experiència i atenció a personalitzada. 

Necessites un pressupost a mida?
Tens una idea i no saps per on començar? Ets una empresa amb una alta demanda de solucions d'impressió i materials? Gràfic Centre és el centre d'impressió de barri de la Sagrada Família que estàs buscant.

Vols enviar-nos el teu projecte des de la nostra web? Pots fer-ho a través del nostre formulari de contacte. Adjunta els teus documents (pdf, word, jpg, AI ...) i indica'ns qualsevol observació i detall que necessitis perquè puguem fer-ho.

Un cop omplerts tots els camps, prem el botó "Enviar" per començar a carregar el document que has triat. Observaràs el procés de càrrega i finalment el teu missatge serà enviat. A partir d'aquí, nosaltres ens encarreguem de tot. Ens posarem en contacte amb tu perquè puguis portar un seguiment de la teva comanda.

Si tens alguna pregunta sobre el nostre centre d'impressió al carrer Castillejos o sobre els serveis que oferim, posa't en contacte amb nosaltres i ens encarregarem d'ajudar-te i resoldre els teus dubtes.